img

Platofan, yılın ilk dijital konserini KÖFN ile gerçekleştirdi


Türkiye’nin ünlülerle canlı görüşme olanağı sunan ilk dijital platformu Platofan, yıla KÖFN hayranlarını sevindiren bir konserle başladı.

Yılın en çok dinlenen şarkısı ‘Bi' tek ben anlarım’ ile 2022’ye damga vuran KÖFN, 4 Ocak'ta ünlülerle tanışma platformu Platofan’da dijital bir konser verdi. Türkiye’den ve dünyanın farklı noktalarından bilet sahipleri, konsere evlerinden, araçlarından, iş yerlerinden eşlik edebildi.

Salman Tin ve Bilge Kağan Etil’in oluşturduğu KÖFN grubunun en sevilen şarkılarını seslendirdiği konserin sonunda, hayranlarına sürpriz hediyeler dağıtıldı. Konsere katılanlardan 5 kişi KÖFN ile bire bir canlı video görüşmesi, 10 kişi konser bileti ve bir kişi konser sonrası grupla kuliste tanışma hakkı kazandı.

Platofan’ın tüm faaliyetlerinde olduğu gibi KÖFN konseri de bir vakıf iş birliği ile gerçekleşti. Konserde elde edilen gelirin bir bölümü Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın çalışmalarını desteklemek için kullanılacak.

Canlı video görüşmeleri ile Emre Altuğ, Hüseyin Avni Danyal, Özgün, Reha Özcan, Yeşim Salkım gibi ünlülerle karşılıklı iletişim imkanı yaratan Platofan; ayrıca ünlülerden orijinal imzalı eşyalar, kişiye özel tebrik mesajları gibi eşsiz deneyimler sunuyor.

Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.